τ3 χαπι παρενεργειες

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση τ3 χαπι παρενεργειες

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 2 απαντήσεις, έχει 2 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  poleinikos 1 έτος, 5 μήνες πριν.

• Συντάκτης

poleinikos
    Συμμετέχοντας

Καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας τελικα.βρηκα.γιατρο καθηγητη ενδοκρινολογο που για πρωτη φορα μου ειπε.κατι διαφορετικο απο τους αλλους καταρχας μου ειπε μα.κανω εξετασεις σεληνιο β12 και μια.αλλη αν μπορει καποιο γονιδιο να.μετατρεψει τη τ4 σε τ3 και επισης αφου του ειπα οτι εχω συπτοματα ανα πρριοδους αν και οι ορμονεσ μου φυσιολογικεσ και εκει που επερνα.100mg t4 αλλαξε το σχημα και μου εδωσε 88τ4 και 12.5 τ3 και εδω θελω την βοηθεια σας εχει κανει κανει αυτη την αγωγη με.τ4 και τ3 γιατι εχω μια μικρη δισπνια απο τοτε που το πειρα και νευρικοτητα

Ανώνυμος

Θα σας πρότεινα να ρωτήσετε τον ίδιο τον γιατρό σας. Είναι ο μόνος αρμόδιος να σας απαντήσει υπεύθυνα και σωστά. Πολλά περαστικά σας εύχομαι 😊

poleinikos
    Συμμετέχοντας

Enoeite oti tou ta eipa kai mou eipe an kai meta apo dio meres sinecisoyn na to kopso .alla exo mja aporia an einai na exeis anagi app t3 kai sou kanei oarenergies paralila ti epilegeis ?

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.