Γιατρος στην Ελλαδα;

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση Γιατρος στην Ελλαδα;

Αυτό το θέμα περιέχει 0 απαντήσεις, έχει 1 φωνή, και ανανεώθηκε τελευταία από  dina 1 έτος, 3 μήνες πριν.

• Συντάκτης

dina
    Συμμετέχοντας

Καλησπέρα σας,
    Χαιρομαι που υπαρχει αυτο το τοσο σημαντικο site.ηθελα ναα ρωτησω κατι σχετικα με τα συμπτωματα μου.πριν τεσσερις μηνες εμαθα οτι εχω Χασιμοτο ωστοσο θεωρω οτι τα συμπτωματα τα ειχα το μεγαλυτερο μερος της ζωης μου. Παιρνω πλεον αγωγη Τ4 των 50mg εδω κααι 4 μηνες.Οι τιμες ρυθμιστηκαν απο το 8 στο 2 .ο γιατρος μ ειπε οτι η δοσολογια ειναι σωστη. Ωστοσο εγω εχω ακομη συμπτωματα κοπωσης , απωλειας μαλλιων, καταθλιψης, τα νυχια μου ξεφλουδιζουν κλπ.υπαρχει περιπτωση να χρειαζομαι μεγαλυτερη ποσοτητα θυροξινης; παιρνω και αντικαταθλιπτικο cimbalta των 30mg. Γενικα εχω περασει πολυ δυσκολα απο τα 18 μου ως τωρα που ειμαι 29 .πολλοι πονοκεφαλοι ,ημικρανιες , κοπωση,απιστευτη καταθλιψη και κρισεις πανικου σκαμπανεβασματα διαθεσης οι γιατροι μου εδιναν απιστευτες ποσοτητες αντικαταθλιπτικων χωρις ιδιαιτερο αποτελεσμα κι ακομη δηλαδη υποφερω πολυ και δεν το αντεχω πια .ειμαι διατεθημενη να κανω οτιδηποτε για να νιωσω καλυτεραα αλλα οι γιατροι δεν φαινεται να εχουν πολλες γνωσεις.εδω μεσα βρηκα πολυ περισσοτερες απαντησεις στα ερωτηματα μου και κατανοησα περισσοτερο τι μου συνεβαινε ολα αυτα τα χρονια. Τι αλλο μπορω να κανω για να νιωσω καλυτερα? Παιρνω και βιταμινες και σημπληρωματα.Μηπως γνωριζεται κανεναν κορυφαιο γιατρο στο ειδος αυτο στην Ελλαδα;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.