Απωλεια κιλων και Hashimoto

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 2 απαντήσεις, έχει 3 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Eleni K. 6 μήνες, 2 εβδομάδες πριν.

• Συντάκτης

ioanna90
    Συμμετέχοντας

Καλησπερα παιδια ειμαι νεα στο forum θα ηθελα να μου πειτε εαν καταφερατε να χασετε σχετικα γρηγορα κιλα.Και ποσο περιπου χρειαζεται να ρυθμιστει ο θυροειδης με το χαπι εγω το ξεκινησα εδω ακι μια εβδομαδα περιπου.ευχαριστω.

Xristina-Athina
    Συμμετέχοντας

Καλησπέρα!
    Εγώ έχασα γύρω στα 2-3 κιλά εύκολα αφότου αρχισα το χαπι και αργοτερα πιο δυσκολα… πρεπει να ξανακανεις εξετασεις σε λιγες βδομαδες απο οσο ξερω για να σιγουρευτεις οτι παιρνεις τη σωστη δοση…

Eleni K.
    Συμμετέχοντας

Γεια σας. Ξεκινησα αγωγη πριν ενα χρονο και κανω εξετασεις καθε 6 μηνες και η αληθεια ειναι οτι περσι εβαλα κιλα, αλλα κυριως γιατι δεν ασχοληθηκα με την διατροφη καθολου. Φετος ομως το πηρα αποφαση να ασχοληθω σοβαρα και τα καταφερα αρκετα καλα. Με την βοηθεια διατροφολογου εχω χασει 14 κιλα σε 4 μηνες. Δεν ηταν ευκολο να κανω την αρχη αλλα θελει πραγματικα πεισμα και να παραμεινεις πιστος στο στοχο σου. Επισης με με ωοηθησε παρα πολυ το καθημερινο περπατημα (οχι γυμναστικη).

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.