Απαντήστε σε: Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία Απαντήστε σε: Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία

Marianna_Karamixali
Participant

Μπορειτε να μου λεισετε μια απορρια βρε παιδια??Γιατι δεν σε ακουνε ποτε οι γιατροι??εγω εκανα τη βλακεια να πω στον δικο μου οτι ειχα θεμα με κρισεις πανικου και αγχος και απο τοτε οποτε με πιανουν οι ταχυκαρδιες και το αγχος 2-3 φορες το χρονο και του το λεω απο τη στιγμη που η tsh ειναι φυσιολογικη δεν δεχεται τιποτα αλλο…Και ρωταω,γιατι σονι και ντε ολοι πρεπει να εχουμε τsh κατω απο 2??εγω μπορει να νιωθω αψογα οταν ειμαι πανω απο 2!ολοι οι οργανισμοι δεν ειναι ιδιοι…γιατι οταν τους λεμε πως δεν ειμαστε καλα ποτε δεν μας ακουνε????Εγω οπως σας ειπα 1 χρονο περνω το τ4 των 75 μγ.Τελη ιουνη με επιασε για 3 μερες ταχυκαρδια εκανα εξετασεις και ειχε πεσει η tsh απο το 4 στο 1,90.Το πηγαμε μια μερα να περνω και μια μερα να μη περνω και μετα απο 23 μερες εμεινε στο ιδιο..του ειπα να το κρατησουμε ετσι αφου ημουν καλα και ειπε να το περνω καθε μερα παλι και οριστε τωρα μετα απο 1.30 μηνα ξανα τα ιδια και του το λες και σου λεει ολα ειναι μια χαρα…Ε πως ειναι μια χαρα??Ακουστε μας και μια φορα εσεις οι γιατροι επιτελους!!!Περνεις υποτιθετε ενα χαπι για να γινεις καλα κι εκεινο καποιες φορες σε κανει χειροτερα!!