Απαντήστε σε: Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία Απαντήστε σε: Αρρυθμίες μαζι με ταχυκαρδία

Giona Sis
Participant

Σε καταλαβαίνω απόλυτα ξέρεις πόσες φορές δεν ειχα κοιμηθεί απο την δυσπνοια; σε σημείο να νομίζω οτι εχω καρδιακή ανεπάρκεια είναι ψυχολογικό αυτό κοίτα οταν πας να ξαπλώσεις το βράδυ μην σκέφτεσαι οτι α δεν θα με παρει ο υπνος α θα με πιάσει δυσπνοια πάλι προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά ξερω είναι οτι χειρότερο η δυσπνοια να κλείνεις τα μάτια και να σ κοβεται η αναπνοή αμέσως και μόλις τα ανοίγεις να φεύγει πάντως εγω εχω πάλι αρρυθμίες κ ταχυκαρδία απλα μου έδωσε οπως ειπα ο καρδιολόγος το inderal κ ηρεμεί η καρδιά αλλα αν δεν πάρω παει σαν αλόγου τελος πάντων ειναι άσχημο ξέρω κ εγω καμια φορα σκέφτομαι οτι εχω κατι στην καρδιά και δεν μ το έχουν βρει η έχουν κανει λαθος αλλα προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά γιατί υπάρχει και η κρίση πανικού μετα κ έρχονται χειρότερα τωρα για την γαστροοισοφαγικη παλινδρόμηση είχα κ εγω οταν μ αλλαξε το χαπι ο γιατρός κ αυτο ψυχολογικό είναι γιατί σκεφτόμουν αν θα μ σταματήσει η αρρυθμία κλπ ολη μερα ολα τα συμπτώματα σου τα ειχα κ εγω θετική σκέψη σου προτείνω