Απαντήστε σε: Συμπτώματα

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση Συμπτώματα Απαντήστε σε: Συμπτώματα

Maria Vrahati
Participant

Καλημέρα σας..
Η νόσος του Κυρίου αυτού με χτύπησε κι εμένα πριν 4 χρόνια.
Συγκεκριμένα ( είχα συμπτώματα πολλά αλλά τα αγνοούσα) έκανε την εμφάνιση του μάλλον άσχημα για μένα.
Έπαθα κολπική μαρμαρυγή εντελώς ξαφνικά ένα πρωί προσπαθώντας να σηκωθώ από το κρεββάτι μου με πολύ κόπο. Είχα κι εγώ πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα αλλά δεν του έδινα σημασία.
Προσπαθώντας λοιπόν να σηκωθώ έπεσα μπροστά στο κρεββάτι.
Φυσικά έτρεξε ο σύζυγος να με σηκώσει και βέβαια δεν μπορούσε να καταλάβει τι μου συνέβαινε.
Στο νοσοκομείο επίσης δεν καταλάβαιναν πως έπαθα κολπική μαρμαρυγή αφού η καρδιά δεν έδειχνε κάτι παθολογικό.
Τελικά όταν βγήκαν όλες οι εξετάσεις που μου είχαν κάνει διαπιστώθηκε ο κύριος Χασιμότο!!!
Έκτοτε ζω μαζί μου και με τον συζυγό μου φυσικά, ο οποίος τι να κάνει αποδέχτηκε την ύπαρξη του στο πλάι μας.
Φυσικά μου έδωσαν χαπάκι και χαπάκι να μην ξαναπάθω κολπική μαρμαρυγή και σήμερα είμαι καλύτερα.
Όλα τα παραπάνω που διάβασα τα έχω κι εγώ και συμφωνώ με τον κύριο που αναρωτιέται πόσο τρελλός είναι… Πόσες φορές έχω αναρωτηθεί αγαπητέ μου δεν λέγεται
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!!