Απαντήστε σε: Συμπτώματα

Αρχική Συζητήσεις Forum – Hashimoto Γενική συζήτηση Συμπτώματα Απαντήστε σε: Συμπτώματα

poleinikos
Participant

Καλησπέρα και απο μένα χαίρομαι που μιλάω με ανθρώπους που έχουν τη νόσο Χασιμότο με την ενοια οτι θα πω τον πόνο μου και θα με καταλάβετε.λοιπον απο μικρός και εγω είχα συπτωματα άγχους κρίσεις πανικού μιρμιγκιασματα στο σώμα ολα αυτα πριν μάθω τι εχω οταν βρηκα οτι εχω Χασιμότο πείρα χαπάκι και το παίρνω μεχρι σημερα οι τιμές μου ειναι φυσιολογικές ft3 2,95 ft4 1,9 tsh 1,4 tg4 anti-t 70 a-pro 4000 anti-m2100 tis ekana se pyriniko ergastirio.Λοιπον τωρα θα σας πω τον πόνο μου απο τη στιγμή που πείρα χάπι και έμαθα οτι εχω Χασιμότο πριν πολλα χρονια πάντα είχα κρίσεις πανικού σε μικρο βαθμό δηλαδή στα 10 χρονια να εχω πάθει 10 φορές ξαφνικές αδιαθεσίες χωρις λόγο στα καλα καθούμενα όπου επερνα τηλ τη μάνα μου να με ξεμετιαζει μπας και ειναι μάτι αίσθημα κούρασης προβληματα στον ύπνο και ολα αυτα σε περίοδο άγχους μεγάλου όπου έφτασα στα όρια μου μετα που παντρεύτηκα και κάναμε παιδάκι νε τη γυναίκα μου και όπως καταλαβενεται το αγχος εκτοξευτηκε μαζί και τα συπτωματα μεχρι και ιδεοληψίες είχα και αποφάσισα να παω σε ψυχίατρο όπου μου είπε οτι πάσχω απο αχωδη διαταραχη και μου έδωσε αντικαταθλιπτικα και μου είπε οτι όσοι έχουν Χασιμότο ειναι ποιο πολυ το ποσοστό να κάνουν αχωδοι διαταραχη ο ενδοκρινολογος επιμένει οτι αφού οι τιμές σου ειναι φυσιολογικές ο Χασιμότο δεν εχει καμία σχέση με την αχωδη διαταραχη.και τέλος το εχω αποδεχτεί οτι κάτι δεν παει καλα στον εγκέφαλο μου αλλά μεσα μου κάτι νε τρώει οτι κάπου επιρεαζει και ο Χασιμότο .για πείτε μου τωρα πόσο τρελός ειμαι χαχαχα περιμενω απαντήσεις σας ευχαριστω